SeiShi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
KonKuro
KonKuro
Liczba Postów : 227

POSTAĆ:
HP:
Event? 9tkhzk400/400Event? R0te38  (400/400)
Mana:
Event? Left_bar_bleue150/150Event? Empty_bar_bleue  (150/150)
Strój:
https://seishipbf.forumpolish.com/t380-karta-postaci-konkuro-iwin

Event? Empty Event?

Sob 10 Mar 2012, 17:13
Panie i piękne panie chciałbym wam pokazać pomysł na event. stworzony prze zemnie mam nadzieje na danie wam dobrej zabawy bijąc i tłukąc wszystko co popadnie…. Jedyna najfelerniejsza rola przypadnie NPC’tom…. Przykro!

Raz dwa trzy… mikrofon działa Wyłącz to! Opowiem bez.

Główne role grają: Typek zwany Konkuro i szlachetny sir Lancelot zwany Percy lub Sir (pryncypał? Nie no nie mogę odczytać… Wie ktoś jak to się wymawia? )Aaaa Percedal.

Poboczne role: Trwa na razie angaż możesz się zgłosić już ty! Nono najprawdopodobniej będzie prawą lub lewą ręką szlachetnego sir Lancelot’a… Jak i obiektem westchnień…

Tło sceny: yyyy prawdopodobnie: Las, ciemne miejsce z jakimś pieńkiem na którym cos pisze z krukiem, Muzeum, Księgarnia bądź biblioteka…. Miasta nie są wyznaczone…

Fabuła: Wszystko zaczyna się od agonii… Tfuu poszukiwania przez Konkuro możliwości stworzenia klona (To jego rozumienie, tak naprawdę szuka techniki Tsuinzu rozdzielenie. On sam o tym nie wie…). Czemuż to szuka tego? Bo druga osobowość wynajęła osobę która ma do tego go popchnąć. To wcale nie jest zbyt łatwe zadanie. Trzeba go do tego przekonać, a i zarobek godziwy, płacony w połowie z góry przez Tsuinzu. Reszta po wykonanym zadaniu. Pierwsza najtrudniejsza cześć. Potem Konkuro spotyka następna osobę która pomaga mu to znaleźć. Oczywiście tez jest opłacona. Co upadły nie zrobi aby się wydostać z ciała, co nie? Technika będzie szukana na daremno, do póty aż trafia na pewna książkę w bibliotece, po mozolnych poszukiwaniach. Opisuje ona ta technikę. Niby fajnie bo po przeczytaniu idą na ołtarz z tamtym facetem i próbują wykonać rytuał. Niestety nie zauważyli pewnego szczegółu a mianowicie w książce pisze ze „w najgorszym wypadku, gdy dwie postacie nie chcą się oddzielić od siebie, potrzebny będzie wam Artefakt „Bizantyńskie słonce”.” . Dla obu to niestety nic nie powiedziało oczywiście tylko zrodziło pytanie” co to do jasnej ciasnej jest?” Obaj przypadkiem kierują się do Fune gdzie do Akcji wkracza NPC. Bowiem obaj poszukiwacze przygód zaczepiają pijanego faceta który za nic nie chce nic mówić. No to siłą go. Wreszcie cos mówi że artefakt ten Znajduje się w muzeum w którymś z miast. No fajnie, wiele pomogło…. Znudzony tym wszystkim Kompan konkuro dezerteruje odmawiając następnej połowy wynagrodzenia. Jeden z głównych bohaterów chce już wybrać się w podróż niestety ale dopada go sir Lancelot. Nieźle dając mu w kość i domyślając się że cos nie gra. Biegnie za kompanem który zdezerterował, łapie go i wyłudza informacje siła. Wracając i chcąc spuścić ponowny łomot Konkuro nie znajduje go. Tamten zdobył osobę która go ochroniła przed wsadzeniem do jakiegoś więzienia (ewentualnie karceru)przez Perciego. Sir Lancelot od teraz będzie czynnie ich śledził jak jakiś mongolski detektyw (no oni wręcz przepadają za siłowymi wyjściami z sytuacji tak jak szlachetny Percy… ironia…). Trafiają do miasta w którym jest artefakt. No tak ale teraz jak go zdobyć? W nocy Konkuro przemienia się w druga osobowość i idzie opłacić następna osobę do wykradzenia artefaktu. Dobra reszta będzie nie oczekiwana…. Bo się wygadałem za bardzo…
No to rak wskazówki
-Zbicie artefaktu i znalezienie mapy
- Wykradzenie mapy przez dobro
- Próba spalenie przez Perciego Mapy, zakończone pojawieniem się od ciepła niewidzialnego napisu. Ten człowiek jest jakże pochopny…
- Mapa jakimś cudem doprowadza do tajemniczego miejsca z pieńkiem (Perci ty przejmujesz pałeczkę i chcesz zniszczyć artefakt)
- Zło w postaci kilku ludzi napada na Perciego gdy ten próbuje odkopać artefakt, i odbijają go…
-Perci po wyzdrowieniu po licznej przewadze złych zbiera ludzi i wpada do groty rytualnej
- Publika po namyśle uważa ze powinna to być walka Percy vs Konkuro i po prosty wychodzą bądź obserwują co się dzieje. Nie chcą walczyć za darmo po prostu.
- Percy i Konkuro czerpią energie z groty i maja równe poziomy tak ok 6 Lvl…. Epicka walka się nawiązuje, która miałaby przyciągnąć swa zawalistością ludzi na forum… tu u nas jest fajnie patrzcie jak się naparzają…
Myślę ze zabawa byłaby fajna… Możecie coś z tego zrobić lub wymyślić coś na tej podstawie innego…
Takishita
Takishita
Dark Admin
Liczba Postów : 197

POSTAĆ:
HP:
Event? 9tkhzk25/50Event? R0te38  (25/50)
Mana:
Event? Left_bar_bleue100/100Event? Empty_bar_bleue  (100/100)
Strój:
https://seishipbf.forumpolish.com/t472-karta-postaci-takishita-mo

Event? Empty Re: Event?

Sob 10 Mar 2012, 18:56
Tylko, że event jest najlepszy wtedy, kiedy jest mało przewidywalny, a Ty podałeś tu sporo szczegółów. No chyba, że to wstęp, a my mamy tworzyć tego kontynuację?
KonKuro
KonKuro
Liczba Postów : 227

POSTAĆ:
HP:
Event? 9tkhzk400/400Event? R0te38  (400/400)
Mana:
Event? Left_bar_bleue150/150Event? Empty_bar_bleue  (150/150)
Strój:
https://seishipbf.forumpolish.com/t380-karta-postaci-konkuro-iwin

Event? Empty Re: Event?

Sob 10 Mar 2012, 19:52
Dlatego chce aby na tej podstawie zrobić... Nie żeby zrzynać... To jest pomysł a wy możecie go rozwinąć lub zrobić z tego coś lepszego.... Sam nie mam w tym doświadczenia nic a nic... Ale daje jasny pomysł który można wykorzystać czy coś w tym guście xD

PO PROSTU próbuje tak to opisać aby pomysł się spodobał i został użyty... Kij z tym że zostanie zmieniony definitywnie ale chce aby choć trochę go wykorzystać... Taaa jestem zdeterminowany i próbuje być szczery....


Ostatnio zmieniony przez konkuro dnia Sob 10 Mar 2012, 20:28, w całości zmieniany 1 raz
Nono
Nono
Admin Twórca
Liczba Postów : 573

POSTAĆ:
HP:
Event? 9tkhzk200/200Event? R0te38  (200/200)
Mana:
Event? Left_bar_bleue220/220Event? Empty_bar_bleue  (220/220)
Strój: https://images.tinypic.pl/i/01010/72mou3qg8uic.png
https://seishipbf.forumpolish.com/t473-karta-postaci-shiyu-nono-

Event? Empty Re: Event?

Sob 10 Mar 2012, 20:00
And we wait for Sir Parcedal.


Na razie się nie wypowiem. Większość tutaj ma nawiązanie do postaci Percyego, więc milczę.
KonKuro
KonKuro
Liczba Postów : 227

POSTAĆ:
HP:
Event? 9tkhzk400/400Event? R0te38  (400/400)
Mana:
Event? Left_bar_bleue150/150Event? Empty_bar_bleue  (150/150)
Strój:
https://seishipbf.forumpolish.com/t380-karta-postaci-konkuro-iwin

Event? Empty Re: Event?

Sob 10 Mar 2012, 20:32
tylko ze to może byc ktokolwiek... Nie ma to że to percy mozna zastąpić go kims innym a pomysł nadal bedzie ten sam... Wiem że tak pisałem ale sie pospieszyłem.... Przecież aktor nie zmieni fabuły filmu... Nawet jakby się starał... Film może wyjdzie gorszy ale to nadal ten sam skrawek scenografi...
Sponsored content

Event? Empty Re: Event?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach