Share
Go down
NPC
Liczba Postów : 699
http://seishipbf.forumpolish.com/t402-karta-postaci-shiyu-kurash

Okolice wulkanu

on Sob 17 Lis 2012, 03:36

Wulkan dawno wygasły, więc bezpieczny. Gdzieś w krzakach są przyjemne gorące źródła.
avatar
Aria
Liczba Postów : 32

POSTAĆ:
HP:
100/100  (100/100)
Mana:
100/100  (100/100)
Strój: luźna koszulka , jeasny, trampki na nogach
http://seishipbf.forumpolish.com/t503-aria-umari#4136

Re: Okolice wulkanu

on Nie 29 Gru 2013, 11:17
Szła powoli przed siebie, a im dalej szła i bliżej była wulkanu, a raczej w jego pobliżu na skórze czuła jak temperatura skóry jej się podnosi. Zawsze lubiła ciepło czego specjalnie nie ukrywa, gorące źródła to było coś ! Zwłaszcza jak jest sama podnosi temperaturę o kilka stopni w gorę ,bo dla niej samej to za mało jakieś tam 40 stopni, gdzie ona ją podgrzewa do 45 albo więcej. Kiedy doszły w pobliże wulkanu przystanęła i lekko obróciła głowę w bok -Co będziemy tu robić ? W sumie to lubiła ciepło, ale nie znała większego sensu przychodzić do wulkanu, skoro nie ma się jakiegoś wyznaczonego celu. No dobra wulkan jest gorący, ale co z tego skoro Aria nie może go używać ? Jedynie jakieś opałki ciepła, które wydostają się z wulkanu to może może uda się jej coś podpalić, od dawna wiedziała , że ogień sam w sobie wzmacnia dodatkowo jej moc ognia, lecz taka sytuacja miała miejsce , kiedy była w lesie ponad 300 lat temu...Dopiero wtedy poznawała swoją magię, więc po części można powiedzieć, że bala się ognia, ale po krótkim czasie przywykła, ba! Pokochała ogień i wszystko co jest z nim związane.Spojrzała na swoją koleżankę, ta w sumie mogła polecieć na miejsce, zdziwiła się dlaczego tego nie zrobiła i poszła z nią piechotą -Przydała by się magia latania albo coś w tym stylu Powiedziała na głos sama do siebie, skrzydła to fajna rzecz, można polecieć gdzie się chce bez żadnych zahamowań , a tak mając nogi to się daleko nie zajdzie , a w dodatku co jakiś czas trzeba odpoczywać by ciało nabrało energii do kolejnych wędrówek. Usiadła na jakimś pagórku kawałek od niej i spogladała na wulkan zamyślona.
avatar
Takishita
Dark Admin
Liczba Postów : 197

POSTAĆ:
HP:
25/50  (25/50)
Mana:
100/100  (100/100)
Strój:
http://seishipbf.forumpolish.com/t472-karta-postaci-takishita-mo

Re: Okolice wulkanu

on Sro 01 Sty 2014, 07:47
Po przybyciu do tego miejsca poczuła trochę ulgi, ponieważ ludzi było bardzo mało, a im bliżej znajdowały się wulkany tym mniej osób można było spotkać. Ostatnio znajdowała się przeważnie tam, gdzie ludności było dużo albo przybywało więcej. Cmentarz w Oroce był dobrym tego przykładem. Poszła tam czując smutek i cierpienie, a trafiła w końcu na dwie osoby. Jakby mało było tego potem anioł, demon... tłumy gapiów, którzy patrzyli na malutką bitewkę. Teraz w Kazan "wyrzuciło" ją w parku, gdzie było masę zakochanych par i na szczęście ona, Aria. Zmierzył w kierunku wulkanu, gdzie każda z nich pewnie miała inny cel. W końcu któraś z nich przerwała milczenie i była to tym razem władczyni ognia.
- Liczyłam na to, że spotkamy innych władców. Tym bardziej, że niegdyś zamieszkiwali Seishi władcy lawy, a nie słyszałam o żadnym z nich. Często byli bardzo mroczni i posępni.
Wyjawiła swój cel Arii, ale nie miała żadnego pomysłu zastępczego. Zawsze mogła coś wymyślić w biegu, a z Kazan niedaleko jest np. do Chiru. Mroźnej krainy skąd pochodzili kolejni legendarni... władcy lodu. Z Chiru potem droga do Shinseiny, której nie chciała za bardzo odwiedzać tak szybko, ale może tam w ostateczności się wybrać i rozeznać w sytuacji. Zrobi krótkie przeszpiegi, a z władczynią ognia przy boku mogłaby udawać zwykłego człowieka. Musiałaby to z Arią ustalić, ale ta wspomniała o lataniu i usiadła na wygodnym miejscu.
- A gdzie byś chciała polecieć?
Miała nadzieję, że Aria nie będzie jej prosiła o lot, ponieważ nie chce zdradzać swojej słabości, czyli niewystarczającej siły do lotu, a tym bardziej uniesienia dwóch osób.

OoC:
Wybacz za zwłokę i staraj się nie stawiać spacji przed kropkami, wykrzyknikami, przecinkami, a stawiać spacje po tych znakach. Mowa, dialog w nowej linijce też ułatwi czytanie. Fajnie, że pokolorowałaś mowę.


Mowa: - steelblue
Myśli: "royalblue"
____________ .____________ .
avatar
Aria
Liczba Postów : 32

POSTAĆ:
HP:
100/100  (100/100)
Mana:
100/100  (100/100)
Strój: luźna koszulka , jeasny, trampki na nogach
http://seishipbf.forumpolish.com/t503-aria-umari#4136

Re: Okolice wulkanu

on Sro 01 Sty 2014, 08:05
Spojrzała na dziewczynę po czym uniosła jedną brew do góry.-Władcy ? Może umarli albo mają sen zimowy baardzo długi czy coś w tym stylu. Wzruszyła lekko ramionami na swoje słowa, kiedy dziewczyna usiadła niedaleko niej uśmiechała się pod nosem lekko. W sumie okolica ta była całkiem ładna i przejrzysta, mało drzew czy głazów, albo podobnych rzeczy. Po chwili namysłu w sumie stwierdziła, że był by to całkiem dobre miejsce na trening, albo coś w tym stylu, albo po prostu pobyt w samotności.- Ja ? Muszę się zameldować w mieście Sheseina czy jak to się miasto się nazywało Odpowiedziała z spokojne w sumie nie chciała sie tam wybierać, ale w końcu i tak tam musi dojść piechotą czy lataniem jeden czort, ważne ,że dojdzie i się zamelduje w szkole.

OCC: krótki trochę brak weny ._.
avatar
Takishita
Dark Admin
Liczba Postów : 197

POSTAĆ:
HP:
25/50  (25/50)
Mana:
100/100  (100/100)
Strój:
http://seishipbf.forumpolish.com/t472-karta-postaci-takishita-mo

Re: Okolice wulkanu

on Pią 03 Sty 2014, 07:28
Dla upadłej Shinseina to był ostatni punkt podróży i nawet szpiegowanie w tej chwili wydawało się złym pomysłem. Musiała skupić się na rozwinięciu swoich umiejętności i jedyna opcja to udać się do Chiru, mroźnej krainy, gdzie ciężkie warunki wpływają na szybki rozwój, a może tam spotka jednego ze starych znajomych. Ci, którzy ocaleli z masakry musieli się gdzieś ukryć. Musiała ich dotknąć nić gniewu i skazić ich krew. Z pewnością nie byli tymi samymi osobami, którą ona była niegdyś. Dobrobyt jej losu przeminął dawno temu, a przez upadek przeklęła również swoich podopiecznych. Nie natrafiła na ich ślad w Oroce i w Kazan nie było widać ich ruchów. Pozostawały tylko Fune, Chiru i Shinseina. Pod latarnią najciemniej? Czyżby właśnie tym się kierowali? To było raczej nie możliwe. Spojrzała w górę wulkanu i zaczęła myśleć o opcjach jakie ma przed sobą. Władczyni ognia z którą mogłaby pójść do Shinseiny lub samotna podróż do Chiru. Trzecia opcja i tak wiodła przez miasto aniołów, a połowę drogi przeszłaby z Arią. Jeżeli teraz oddzielą się, to będzie się trudno znaleźć. Co prawda władcy ognia to rzadki widok, ale z pewnością nie każdy z nich chętnie niszczy co popadnie jak Aria. Większość z nich stara się panować nad swoimi uczuciami.
- Dobrze. Mogę Ci towarzyszyć przez część drogi. Jeżeli pójdziemy na wschód to wkroczymy do lasu. Możemy też przez ten czas porozmawiać. Być może tam nasze drogi się rozejdą.
Zaproponowała rudowłosej jedną z opcji. Bez względu na to gdzie Takishita będzie chciała pójść to i tak ma do przekroczenia las. Jest więc czas na przemyślenia, a może Aria w jakiś sposób przekona upadłą, żeby poszła z nią. Powiew wiatru od strony zachodniej przyniósł zapach sosny i lipy, które przywoływały pewne wspomnienia. Bardzo radosne w towarzystwie najlepszych przyjaciół z którymi mogła godzinami rozmawiać. Las tuż przy Shinseinie... cudowne miejsce, ale teraz wywołujące ból duszy. Na twarzy upadłem przemknęła łza. Odwróciła głowę, aby władczyni ognia nie zobaczyła tej chwili słabości. Jej aura zrobiła się niezwykle ponura. Zaczęła po prostu iść w kierunku lasu.
- To co? Idziemy.

z/t do Lasu? x2


Mowa: - steelblue
Myśli: "royalblue"
____________ .____________ .
Sponsored content

Re: Okolice wulkanu

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach