SeiShi - Play By Forum ©
 
IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj
Menu

Share | 
 

 Techniki Iscara

Go down 
AutorWiadomość
Is

avatar

Liczba Postów : 224

POSTAĆ:
HP:
100/100  (100/100)
Mana:
100/100  (100/100)
Strój: Jeansowe spodnie 3/4, sandały, biała koszula z różowymi kwiatami po lewej stronie.

PisanieTemat: Techniki Iscara   Pią 30 Lis 2012, 10:15

Techniki Kitsune
Kitsunebi, Lisi Ogień
Spoiler:
 
Moc w dużej mierze podobna do pirokinezy. Iscar potrafi wytwarzać za pomocą myśli, czarny płomień którym potrafi pokrywać różne rzeczy, jak np broń, swoje a nawet czyjeś ciało. Sam jest odporny na działanie swojego ognia, może także zdecydować kogo płomień może sparzyć, a kogo nie.
Pokrycie ciała lub przedmiotu może trwać od 1 do 5 postów, przy czym ponowne użycie mocy w celu pokrycia czegoś, jest możliwe po odczekaniu czasu jaki przedmiot/ciało był/o pokryty/e plus jeden post.
Przykładowo, miecz był pokryty ogniem przez dwa posty, to też następne pokrycie może nastąpić po trzech postach.
W celach standardowych, takich jak podpalanie, kule ognia i co wyobraźnia nasunie, można kontrolować ogień przez 3 posty, po czym następują 3 posty odpoczynku.
Efekt: DMG = Szybkość*1.5 , Pobór many = DMG +20%
Ogień nie działa na władców ognia!

Znawca Klątw
Spoiler:
 
Is potrafi nakładać na swe ciało, przedmioty, oraz ciała innych pieczęcie pełniące role przekleństw lub błogosławieństw. Działają one na rozmaite sposoby i dzielą się na trzy rodzaje:
- Pieczecie Słabe, trwają 3 posty, ponowne użycie po 3 postach.
Efekt: Pobór many = 10 % skupienia
W celu aktywacji wystarczy nakreślić w powietrzu lub na kimś znak, który przez chwilę jaśnieje a potem znika.
Pełnią role małych klątw uprzykrzających życie. Dzięki nim można sprawić, że ktoś stanie się słabszy, lub będzie się co chwile potykać ( obniżenie jednej ze statystyk o 5 ). Można też dzięki temu sprawić, że mleko skiśnie, ptak na kogoś narobi, itp.
- Pieczecie Mocne, trwają 3 posty, ponowne użycie po 5 postach. W celu aktywacji należy nakreślić pieczęć własną krwią na przedmiocie lub osobie.
Te z kolei pełnią role klątw i błogosławieństw. Można dzięki nim stać się silniejszym, szybszym, wytrzymalszym, itp., działa to także w drugą stronę ( podniesienie lub obniżenie jednej ze statystyk o 15 ), w przypadku innych efektów, efekt jest znacznie silniejszy; wybuchająca mikrofala, uśmiercenie małego zwierzęcia, pękająca ściana, szybkie rdzewienie, itp.
Efekt: Pobór many = 30 % skupienia
- Pieczecie Zakazane, trwają 3 posty, ponowne użycie po 15 postach.
By je aktywować, należy poświęcić cześć swojego ciała ( dłoń, oko, płuco, itp ). Rysowanie pieczęci nie jest wymagane.
Są to potężne klątwy i błogosławieństwa ( plus lub minus 30 do jednej statystyki ). Inne efekty wywołane nimi są dużo silniejsze; deszcz martwych ptaków, wybuchający samochód czy piorun rozłupujący drzewo do samych korzeni, itp.
Efekt: Pobór many = 40% skupienia
W przypadku błogosławieństw przedmiotów w Pieczęciach Mocnych, poświęcony przedmiot staje się twardszy, wytrzymalszy, ostrzejszy, itp., w Pieczęciach Zakazanych efekt jest dużo mocniejszy!
I najważniejsze, obniżając statystyki punktów życia do zera, nie zabija się postaci. Tak zaatakowana postać mdleje bez sił.
Powrót do góry Go down
http://seishipbf.forumpolish.com/t474-iscar-mourn-kitsune#3873
 
Techniki Iscara
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
SeiShi :: OFF TOP :: Techniki-
Skocz do: