Share
Go down
avatar
Shiyu Wolf
Admin Twórca
Liczba Postów : 552

POSTAĆ:
HP:
103/200  (103/200)
Mana:
220/220  (220/220)
Strój: http://i41.tinypic.com/awfcjk.jpg
http://seishipbf.forumpolish.com/t473-karta-postaci-shiyu-nono-w

Regulamin ogólny

on Pią 15 Paź 2010, 06:26
Każdą grę typu PBF należałoby zacząć oddając się tej małej lekturce.
Zapewne zastanawia was jaka tematyka krąży na tym forum. Otóż moi drodzy.... nie opieramy się na żadnym anime. Nie mamy nic wspólnego z One Piece, Naruto, Dragon Ball'em, Bleach'em czy innym anime. Pozwólcie, że wyjaśnię wam na czym polega fabuła SeiShi...


Znajdujecie się na małym kontynencie SeiShi, który posiada kilka małych miast. Każde z nich posiada ciekawą historię, w każdym z nich mieszkają inne istoty i każde z nich jest na swój sposób interesujące...Shinseina o miasto jest tak piękne, że zostało one ochrzczone nazwą Shinseina co w tłumaczeniu oznacza po prostu - Święte. Krąży nawet plotka, że świątynia znajdująca się w samym centrum została stworzona przez samego Najwyższego. Niektórzy mówią też, że gdy tam wchodzą czują się jak nowo narodzeni, chorzy zdrowieją, sparaliżowani stają o własnych siłach, niewidomi widzą i inne tym podobne cuda się zdarzają. Ale to tylko plotka, kto by w to wierzył?

Fune - Co powiesz na orzeźwiającego drinka na hamaku, przy plaży w cieniu palm? A może masz ochotę na jakieś przepyszne danie z ryb jak na przykład sushi? To wszystko znajdziesz w Fune, mieście Ryb, Oceanów. Sama nazwa jest powiązana nawet z wodą, gdyż w tłumaczeniu oznacza "statek". Wieczny ciepły klimat tego miasta sprzyja tutejszym mieszkańcom co widać chociażby po ich uśmiechniętych twarzach. Jeśli wakacje, to tylko tutaj.

Kazan - Które miejsce jest idealne dla ciepłolubnych osobników? O którym wspomina się przy okazji legendy o eksplozji wulkanu? Gdzie panuje lato przez cały rok? Tak, tak, to sławne Kazan, w którym nigdy nie brakuje słońca, czym między innymi przyciąga turystów. Mówi się, że większość mieszkańców tego miasta miała niejeden pakt z demonami, które chętnie odwiedzają Kazan.

Chiru - Kraina wiecznego lodu i mrozu to marzenie każdego, kto nie przepada za upałem. Biały puch opatula nawet najmniejszy metr kwadratowy, dzięki czemu zyskało inną nazwę: Dom Dziadka Mroza. Chiru mieści się w wyższych partiach gór, powyżej granicy wiecznego śniegu. To, że panuje tutaj niemal cały rok zima, wcale nie oznacza, że mieszkańcy przyjmują ozięble gości czy turystów. Kto nie chciałby napić się najpyszniejszego grzańcem świata?

Oroka - Przerażające miejsce. Miasto to słynie z dużej liczby zgonów, nie koniecznie przypadkowych. Osoby z innych miast z przerażeniem spoglądają nawet na to miasto na mapach. Nie należy ono bowiem do najciekawszych i najmilszych miejsc. O randkach tutaj nie ma mowy, chyba, że ktoś lubi mroczne klimaty rodem z romantyzmu.
Miasto to jest zamieszkałe głównie przez wampiry, demony i upadłe anioły, choć zdarzają się wyjątki.

"- Hej, Ty. Tak Ty. Siądź wygodnie i pozwól, że opowiem Ci historię o tej wyspie. Nie musisz mi w nią wierzyć, wystarczy, że się z nią zapoznasz. Nie pożałujesz."


Świat nie zawsze był taki jakim go znamy, kiedyś dawno temu po ziemi kroczyły istoty władające żywiołami, inne zaś potrafiły obudzić swe zwierzęce instynkty. Wszystko było zgodne z Boskim planem. Do czasu...
Najwyższy Byt widząc, że życie toczy się beztrosko oddał swoje dzieło pod opiekę swym najdroższym dzieciom, pięknym Aniołom. Lecz gdy dobroć aniołów zetknęła się z ludzką naturą zaczęły powstawać pytania. Pytania, na które Byt nie mógł odpowiedzieć swym dzieciom. Niektóre z aniołów chciały tego samego daru jaki otrzymali ludzie od Najwyższego - Wolnej Woli. Byt odmówił, bowiem nie chciał zachwiać równowagi jaka panowała na ziemi. Niestety, nie udało mu się.
Ci aniołowie którzy w pełni wyrwali się spod kontroli swego stwórcy i obrócili się przeciwko niemu w swym gniewie oraz ignorancji zyskali to czego pragnęli... lecz za jak wielką cenę?
Bramy Caelum zostały dla nich zamknięte po wsze czasy, a oni sami zostali zmienieni. Stracili swe pierzaste skrzydła, na ich miejscu pojawiła się czarna błona, ich twarze oszpeciły się, a ich dusze zostały upodlone. Tak o to stali się demonami. Rozwścieczyło ich to jeszcze bardziej i zstąpili na Ziemię uważając, że to ludzie są przyczyną ich nieszczęścia. Wtedy rozpętała się Wielka Wojna trwająca setki lat, pochłaniająca ze sobą wiele niewinnych istnień. Moce aniołów i demonów mieszały się ze sobą w konglomeracie energii nasycając ludzi własną mocą - nie zawsze tą dobrą. Ludzie, zwierzęta, żywioły, dobro i zło. Wszystko było na skraju całkowitego zniszczenia i zapomnienia. Lecz Najwyższy Byt widząc, że wojna może zamienić w pył to, nad czym tak pracował w pocie czoła, użył swej wszechmocnej mocy by zabrać przedstawicieli nowych ras i umieścił ich wszystkich na jednej wyspie, do której zwykli szarzy śmiertelnicy nie mieli prawa wstępu oraz, z której nie było sposobu na wyjście. - "Kto stąpał chociaż raz po tej wyspie już nigdy nie mógł jej opuścić, a tajemnica umierała wraz z nim."
Demony zostały ukarane, lecz anioły także poniosły straty. Niektóre z nich dopuściły się czynów niemoralnych i złych, stając się niegodnymi życia w Caelum przez co zostały obdarzone kruczoczarnymi skrzydłami i wydaleni na SeiShi.
Podobno wojna ta trwa do dziś. Na małej wysepce, na której panuje pozorny spokój. Demony kroczą ukryci wśród ludzi i przedstawicieli innych ras namawiając do złego, a anioły robią co mogą by dobro zakwitło tam gdzie panuje żal i strach.
"- To tyle. Oh, wytrwałeś do końca i jeszcze nie zasnąłeś? To oznacza, że jesteś wystarczająco dobry by tutaj grać. Cóż, zapoznaj się jeszcze z paroma rzeczami, a ja idę na herbatkę."
 • Aby się przemieszczać z tematu do tematu należy w ostatnim poście napisać; ZT - z tematu lub NMM - nie ma mnie.  


 • Zabijanie:
  Aby zabić innego usera potrzeba;
  - Zgody dwóch adminów.
  - Zgody usera, którego postać chcemy uśmiercić:
  - Odpowiednio i ciekawie napisanego posta.

  User , który zginie automatycznie zostaje skierowany do Najwyższego i zostaje aniołem, upadłym aniołem  bądź demonem. Zależne jest to od trybu życia jaki prowadził przed śmiercią.
  Gdy przestaniemy istnieć jako anioł, demon bądź upadły anioł nasza dusza odradza się w nowym ciele i nie ma pojęcia o swoim dotychczasowym życiu. Także więc wybierając którąś z tych trzech powyższych ras jesteśmy bliżej "końca".
 • Czas rozgrywki:
  Bez obaw! Nie jest to średniowiecze ani czasy ery kamienia łupanego. Jest to XXI wiek.
 • Komunikacja:
  Otóż zapewne nie jedno z was będzie posiadało telefon komórkowy. Jak dzwonimy lub piszemy sms'y ?  

  Na przykładzie:
  Część posta,
  Dzwonię do X:
  - Hej! Stary, idziemy na piwo?

  Dalsza część posta.

  Kod:
  [spoiler=Dzwonię do X] Hej! Stary, idziemy na piwo? [/spoiler]


 • Wysyłamy spoiler do lokalizacji w której znajduje się postać do której dzwonimy. Tak samo działa w wersji zwrotnej. SMS'y również mają taki sam schemat.Pytania?


Pytaj admina! Zawsze Ci pomoże - a najlepiej odwiedź temat "FAQ".

Kopiowanie tego tekstu jest karalne! Pomyśl zanim splagiatujesz.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach