Share
Go down
avatar
Shiyu Wolf
Admin Twórca
Liczba Postów : 552

POSTAĆ:
HP:
103/200  (103/200)
Mana:
220/220  (220/220)
Strój: http://i41.tinypic.com/awfcjk.jpg
http://seishipbf.forumpolish.com/t473-karta-postaci-shiyu-nono-w

Wymiana

on Nie 12 Lut 2012, 02:35

BANNERY


1.

Kod:
<a href="http://seishipbf.forumpolish.com/"><img src="http://i45.tinypic.com/2sae9dt.jpg"  border=0 alt="SeiShi"></a>
2.

Kod:
<a href="http://seishipbf.forumpolish.com/"><img src="http://i49.tinypic.com/izvn1j.jpg"  border=0 alt="SeiShi"></a>

BUTTONKod:
<a href="http://seishipbf.forumpolish.com/"><img src="http://i47.tinypic.com/fapqi0.jpg"  border=0 alt="SeiShi"></a>
"Wzbij się ponad normalny świat i osiądź na Seishi - Wyspie Dobra i Zła, gdzie te dwie frakcje nieustannie ze sobą walczą. Stań po jednej z nich, zdobądź potężną moc i przechyl szalę zwycięstwa!"


Wymagań na wymianę bannerową nie mamy zbyt dużą. Wasze forum po prostu musi być i to jest jedyna z dwóch zasad. Druga natomiast...
By wykonać wymiany musicie pod tym postem wkleić wasz banner razem z kodem, a na swoją stronę wkleić nasz.  SmileBY NAPISAĆ W TYM TEMACIE REJESTRACJA NIE JEST POTRZEBNA!

Wystarczy kliknąć przycisk umieszczony na dole strony "Addreply"

lub zaloguj się jako:

Login: Partner
Hasło: partner1


Ostatnio zmieniony przez Shiyu Wolf dnia Czw 05 Gru 2013, 11:28, w całości zmieniany 15 razy
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Pią 09 Mar 2012, 07:35
Nasze bannery znajdują się tu:

hogwartdream.mojeforum.net/viewtopic.php?t=203


//Niestety nie moge podać kodów bezpośrednich, gdyż New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.

    Chcesz poznać przeszłość Tego Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać?
    Zagłębić się w historię najsztraszliwszego czarnoksiężnika na świecie?

Nie boisz się stanąć twarzą w twarz z własnym strachem?
Podjąć się wyzwań i stanąć na krawędzi niebezpieczeństwa?

    Tu znajdziesz najlepszych przyjaciół i największych wrogów
    Tutaj każdy może stać się głównym bohaterem

Weź udział w największej wojnie tego świata - wojnie magii
Może to Twoja decyzja przechyli szalę zwycięstwa na jedną ze stron...


Wasz wstawiony. Pozdrawiam.


PS. ponieważ nie zezwoliliście pisać "Gościom" na forum, myśle, że pomocne Wam będzie konto partnerskie. Zostawiam login i hasło:

Login: Partner
Hasło: partner1
avatar
Shiyu Wolf
Admin Twórca
Liczba Postów : 552

POSTAĆ:
HP:
103/200  (103/200)
Mana:
220/220  (220/220)
Strój: http://i41.tinypic.com/awfcjk.jpg
http://seishipbf.forumpolish.com/t473-karta-postaci-shiyu-nono-w

Re: Wymiana

on Pią 09 Mar 2012, 07:52
Wasz banner dodany, dzięki. SmileMowa - #37ceff
Myśli - #3399ff

DAN DAN
Kokoro hikareteku
Sono mabushii egao ni
Hatenai yami kara tobidasou
Hold My Hand!
DystopiaRPG
Liczba Postów : 1

Re: Wymiana

on Pią 09 Mar 2012, 09:10
dystopiarpg.mojeforum.net/viewforum.php?f=6

Tutaj są nasze bannery, wasze już wstawione.

Prolog
Apokalipsa. Tak później nazwano I wojnę jądrową. W 2023 rząd Korei Północnej 'wypróbował' swoje działa nuklearne, trafiając 'przypadkiem' w kilka pomniejszych wysp należących do Japonii. Zamieszanie powstałe z tego 'nieporozumienia' było przyczynkiem do wybuchu wojny, która w szybkim tempie ogarnęła cały świat, angażując niemal wszystkie państwa. Bo choć mogłoby się wydawać, że zła Korea nie znajdzie sojuszników, to jednak okazało się, że zarówno Chiny, jak i Iran, czy Afganistan mają szczery zamiar weryfikacji tego poglądu. Gospodarka światowa, po tym jak z ledwością wygrzebała się z kryzysu w 2012, wpadła w kolejny. Całość środków przeznaczana była na produkcję biologicznej broni. Ogrom pieniędzy władowano w projekt 'Half' zainicjowany przez Niemieckich naukowców, którzy przeprowadzając eksperymenty na reprezentantach biedniejszych warstw społecznych usiłowali połączyć DNA ludzkie ze zwierzęcym. Wojna zakończyła się po dwóch latach ogromnymi stratami. Populacja świata została drastycznie zredukowana… A potem? Potem były jeszcze dwie kolejne wojny.
Dystopia
Dzisiaj już nikt nie pamięta dokładnie, jak to się tak naprawdę zaczęło. Jest rok 2093. Zbliża się przełom kolejnego wieku, a świat kształtem wcale nie przypomina tego, znanego z zapisów historycznych… Nielicznych, które się uchowały. Kontynenty i państwa wykończone kataklizmami i wojnami, przestały jako takie istnieć. Zatrucie atmosfery osiągnęło poziom, teoretycznie uniemożliwiający przeżycie. Jednak człowiek jest jak karaluch… Przeżyje prawie wszystko, nawet jeśli z punktu widzenia biologii skazany jest na porażkę. Człowiek ma jednak technologię. Stworzył więc enklawy. Gigantyczne państwa miasta, osadzone na żelaznych fundamentach utwierdzonych w nielicznych już pozostałościach stałego gruntu. Miasta te rozrastają się w górę, a ich populacja poddawana jest ścisłej kontroli. Dzięki stworzonym wentylatorom powietrza, ludzkość może przeżyć… Jednakże jedna awaria systemu, w przeciągu trzech dni wykończyłaby kilkumilionową populację miasta.
Rozgrywka
Na forum można być reprezentantem rasy ludzkiej, androidem bądź Halfem (mieszanką pół na pół człowieka i wybranego gatunku zwierzęcia) lub Kwarteronem (potomek Halfa i człowieka o zwierzęcych zmysłach, ale niewidocznych cechach, które występują u chimer). Całość utrzymana jest w klimacie post-apo sci-fi. Typ to oczywiście story telling. Forum jest stosunkowo nowe jednak docelowo, w planach mamy rozwój przede wszystkim wątku fabularnego dotyczącego relacji Wolne Halfy/Ludzie (zaplanowane eventy) oraz bezpieczeństwo samego miasta. Warto wspomnieć też o tym, że społeczeństwo ma charakter kastowy i podzielone jest na dokładnie 5 różnych poziomów, a każde z pięter państwa-miasta reprezentuje status społeczny swoich mieszkańców. Największą władzą cieszy się Elita, czyli grupa najbogatszych mieszkańców miasta. Ich życie jest jednak ciągle zagrożone przez kandydatów na pozycje, czy rebeliantów. Kolejne dostępne statusy to miano zwykłego obywatela, wykonującego przeróżne zawody, od tych całkiem legalnych po te zabronione przez prawo. Jako Half można być wolnym lub niewolnikiem i to samo tyczy się Ćwiartek. Wolne Halfy stworzyły dwie organizacje o charakterze rebelianckim, Czerwone Dłonie oraz Stowarzyszenie Czarnego Skrzydła. Obie te grupy, choć konkurują ze sobą, dążą do przewrotu i walczą o prawa dla Halfów, zrównane z ludzkimi.
avatar
Shiyu Wolf
Admin Twórca
Liczba Postów : 552

POSTAĆ:
HP:
103/200  (103/200)
Mana:
220/220  (220/220)
Strój: http://i41.tinypic.com/awfcjk.jpg
http://seishipbf.forumpolish.com/t473-karta-postaci-shiyu-nono-w

Re: Wymiana

on Pią 09 Mar 2012, 09:28
Wstawione. Dziękujemy. WinkMowa - #37ceff
Myśli - #3399ff

DAN DAN
Kokoro hikareteku
Sono mabushii egao ni
Hatenai yami kara tobidasou
Hold My Hand!
galactikgoal
Liczba Postów : 1

Re: Wymiana

on Sro 25 Kwi 2012, 21:12
Witam chciałbym się z wami wymienić bannerami. Nasze forum to PBF o tematyce Galactik Football.

Wyskoczyło mi:
New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Dlatego dałem link do forum i do bannera.

galactikgoal.pun.pl/forums.php
img100.imageshack.us/img100/6315/finalballodbicie.png

Wasz jeszcze dzisiaj powinien być dodany. Lecz uprzedzam, że zmienimy jego wymiary.
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Pią 11 Maj 2012, 02:59
Wejście na forum: Klik


Dawno, dawno temu … ups, to nie ta bajka. Szczerze mówiąc na tym forum nie ma dobrej bajki. Cała akcja rozgrywa się we Włoszech, dokładnie w Palermo, gdzie miasto zalała fala przestępczości. Czemu? Przez Peccato. Kim są? Co robią? Zabijają, gwałcą, sieją strach i dzięki nim przestępczość wzrasta. Ludzie wtajemniczeni w półświatek mafijny mówią na nich także Aspekty Śmierci. Dlaczego? Ponieważ każdemu z Peccato przysługuje jedna cecha, mówiąca o tym jakim są człowiekiem, jaki ma pogląd albo jak ..zabija. W mieście także żyją Subire ich pomoce, odwalające za nich czarną robotę. Tak zwani szpiedzy, hakerzy czy informatorzy. Jednak nie zapominajmy o Deside, pięknościach, które sprzedają swoje ciało by przeżyć w tym parszywym świecie. Biedni obywatele niewtajemniczeni także mogą stać się czymś celem. W tym mieście trzeba mieć oczy dookoła głowy. Jedynie policja stara się ogarnąć to przeklęte bagno.Kod:

<a href="http://suicidio.mojeforum.net/"><img src="http://i50.tinypic.com/34j9nag.png" border="0"></a>
Kod:

<a href="http://suicidio.mojeforum.net/"><img src="http://i47.tinypic.com/ibw2ds.png" border="0"></a>
Kod:

<a href="http://suicidio.mojeforum.net/"><img src="http://i44.tinypic.com/2nio8wg.png" border="0"></a>
Wasz baner już został wklejony.
avatar
Kazuyuki
Liczba Postów : 15

POSTAĆ:
HP:
0/0  (0/0)
Mana:
0/0  (0/0)
Strój:
http://seishipbf.forumpolish.com/t211-kazuyuki#1446

Re: Wymiana

on Pon 14 Maj 2012, 04:51
Taki mały, taki duży możesz fanem bleacha być... Zapraszam do wspólnej zabawy, czyli gry na naszym forum w świecie bleacha. Możesz poczuć się jak prawdziwy jego fan idąc drogą najeżona niebezpieczeństwami jako Hollow, Shinigami, Quinci, Bounto I WIELE WIELE INNYCH! Wiesz kto to Vizard? Bounto? Jeśli nie to wpadaj, a jeśli wiesz to znaczy że jesteś Fanem Bleacha i musisz być tu tym bardziej! Poszerzać swoje horyzonty, i stać się najlepszym wśród elity!

gra-bleach-pbf.pun.pl/forums.php
desmond.imageshack.us/Himg571/scaled.php?server=571&filename=bannerxb.png&res=landing
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Sob 19 Maj 2012, 22:51

Kod:
<a target='_blank' href='http://www.fantasmagoria.wxv.pl/'><img src='http://img843.imageshack.us/img843/9845/88766327.png' border='0'/></a>Kod:
<a target='_blank' href='http://www.fantasmagoria.wxv.pl/'><img src='http://img444.imageshack.us/img444/7223/80580363.png' border='0'/></a>Kod:
<a target='_blank' href='http://www.fantasmagoria.wxv.pl/'><img src='http://img37.imageshack.us/img37/2134/70504310.png' border='0'/></a>Kod:
<a target='_blank' href='http://www.fantasmagoria.wxv.pl/'><img src='http://img407.imageshack.us/img407/171/81417618.png' border='0'/></a>
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Wto 22 Maj 2012, 07:29
Jestem chętny wymianą między waszą stroną a One Piece World

nasz baner
Kod:
<a target='_blank' href='http://www.opworld.pun.pl/'><img src='http://img189.imageshack.us/img189/6540/buttonqn.gif' border='0'/></a>
wasz oczywiście już wstawiony
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Sro 23 Maj 2012, 23:41
Podałam złe kody poprzednio. Teraz są już dobre. Przepraszam za kłopot i dziękuję za zrozumienie. Smile Proszę o usunięcie poprzedniego posta.Kod:
<a href="http://www.dmc.wxv.pl" target="DMC"><img src="http://img811.imageshack.us/img811/9600/baneryp.png" border="0"></a>
<br>
Kod:
<a href="http://www.dmc.wxv.pl" target="DMC"><img src="http://img822.imageshack.us/img822/3348/baner4r.png" border="0"></a>
<br>
Kod:
<a href="http://www.dmc.wxv.pl" target="DMC"><img src="http://img38.imageshack.us/img38/2274/baner3z.png" border="0"></a>
<br>
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Sob 26 Maj 2012, 05:27
Banner dużyHTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i40.tinypic.com/wmcpd2.jpg"></a>

~~~~~~HTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i43.tinypic.com/aa7jv8.jpg"></a>

~~~~~~HTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i39.tinypic.com/ka22dx.jpg"></a>

~~~~~~HTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i54.tinypic.com/xn4v4n.jpg"></a>

~~~~~~


HTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i55.tinypic.com/2ldcf7k.jpg"></a>

~~~~~~


HTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i54.tinypic.com/2qaijwn.jpg"></a>

BannerHTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i51.tinypic.com/2irwxp3.jpg"></a>

~~~~~~


HTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i39.tinypic.com/33olg0z.jpg"></a>

~~~~~~


HTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i44.tinypic.com/z67tx.jpg"></a>
~~~~~~


HTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i44.tinypic.com/esjocn.jpg"></a>

Animowane:HTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i55.tinypic.com/2me4nx3.jpg"></a>

ButtonHTML:
Kod:

<a href="http://dragonworld-pbf.cba.pl/index.php"><img src="http://i43.tinypic.com/9gioeh.jpg"></a>
avatar
Shina
Liczba Postów : 13

POSTAĆ:
HP:
0/0  (0/0)
Mana:
0/0  (0/0)
Strój:
http://seishipbf.forumpolish.com/t120-karta-postaci-shiny

Re: Wymiana

on Czw 31 Maj 2012, 22:53
Chętnie zapoznam was z forum o tematyce średniowiecznej fantasy. Czy zgadzacie się na wymianę bannerami?
Kod:
<a href="http://deathandbloodrp.mojeforum.net"<img src="http://img97.imageshack.us/img97/341/611723copy.png" border="0"></a>

Kod:
<a href="http://deathandbloodrp.mojeforum.net"><img src="http://img522.imageshack.us/img522/8021/712372.png" border="0"></a>

Wasz już dodałam.
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Sob 16 Cze 2012, 23:23

Kod:
<a href="http://bleachsoul.forumpl.net"><img src="http://img703.imageshack.us/img703/871/01111z.png"></a>


Kod:
<a href="http://bleachsoul.forumpl.net"><img src="http://img28.imageshack.us/img28/3915/03333i.png"></a>


Kod:
<a href="http://bleachsoul.forumpl.net"><img src="http://img23.imageshack.us/img23/9615/02222.png"></a>


Kod:
<a href="http://bleachsoul.forumpl.net"><img src="http://s6.ifotos.pl/img/Untitled-_rsxpwns.png"></a>

Wasz już wstawiony C:
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Czw 05 Lip 2012, 02:23
Wilczy, Człowiek czy Zombie? Po której ze stron staniesz?Kod:
<a href="http://rakuen.forumotion.com"><img src="http://i47.tinypic.com/2h80ns8.png" border="0"></a>

~ wasz button już wstawiony.
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Nie 22 Lip 2012, 09:52
Wasz baner już wstawiony. ^ ^


Kod:
<a href="http://gotairiku.mojeforum.net"><img src="http://i45.tinypic.com/k7t4y.png"></a>


Kod:
<a href="http://gotairiku.mojeforum.net"><img src="http://i48.tinypic.com/34p1b9h.png"></a>

Kod:
<a href="http://gotairiku.mojeforum.net"><img src="http://i49.tinypic.com/fopphd.png"></a>
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Sob 11 Sie 2012, 01:18
WEJŚCIE NA FORUM: Klik1.

Kod:

<a href="http://furore.mojeforum.net/"><img src="http://i50.tinypic.com/16abmmt.png" border="0"></a>


2.

Kod:

<a href="http://furore.mojeforum.net/"><img src="http://i49.tinypic.com/2iuzspv.png" border="0"></a>

3.

Kod:

<a href="http://furore.mojeforum.net/"><img src="http://i47.tinypic.com/2zhmw61.png" border="0"></a>


Przenieśliśmy i odnowiliśmy z suicidio.mojeforum.net (stary prosimy o usunięcie). Zapraszamy na nowe ulepszone Furore. Tematyka to mafia [hentai/yuri/yaoi]
Jesteśmy chętni do wymiany.
Wasz baner już wstawiony.
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Pon 20 Sie 2012, 09:56
Wasz baner wstawiony i z góry dziękujemy za współpracę SmileKod:
<a href="http://upadli.forumpolish.com" target="_blank"><img src="http://www.iv.pl/images/32474887183155191248.png" border="0" alt="Upadli"></a>
Kod:
<a href="http://upadli.forumpolish.com" target="_blank"><img src="http://www.iv.pl/images/42273906989797179760.png" border="0" alt="Upadli"></a>Kod:
<a href="http://upadli.forumpolish.com" target="_blank"><img src="http://www.iv.pl/images/94275142472467815856.png" border="0" alt="Upadli"></a>
Kod:
<a href="http://upadli.forumpolish.com" target="_blank"><img src="http://www.iv.pl/images/02592777505157424221.png" border="0" alt="Upadli"></a>
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Pon 17 Gru 2012, 02:54
Wasz baner został wstawiony ^ ^


Kod:
<a href="http://www.shugochararpg.pun.pl"><img src=" http://oi45.tinypic.com/nbsmjk.jpg" border="0"></a>

Kod:
<a href="http://www.shugochararpg.pun.pl"><img src="http://oi48.tinypic.com/23vg8ar.jpg"
border="0"></a>

Shugo Chara! - anime produkcji Peach Pit, z którego bierzemy do forum postacie, jak i wymyślamy takie, które mogłyby uczestniczyć w ogólnej fabule SC. Nie będę streszczać fabuły, bo to strata czasu - i tak będziesz musiał obejrzeć, aby zrozumieć. A więc...
Lubisz anime Shugo Chara? Chciałbyś wcielić się w jedną z postaci i dołączyć do walki z Easter? A może wolałbyś do nich dołączyć i pomóc Hoshinie i Gozenowi zdobyć Embryo? Wszystkie chwyty dozwolone!
Zapraszam!
www.shugochararpg.pun.pl
avatar
Rakuen
Gość

Re: Wymiana

on Pią 04 Sty 2013, 03:53
REAKTYWACJA : 3

Kod:
<a href="http://rakuen.forumotion.com"><img src="http://i47.tinypic.com/2h80ns8.png" border="0"></a>
avatar
D?em
Gość

Re: Wymiana

on Nie 13 Sty 2013, 08:03

Kod:
<a href="http://www.invisibles.aaf.pl/"><img src="http://img651.imageshack.us/img651/1693/banyp.gif" border="0" alt="The Invisibles" title="The Invisibles"></a>Kod:
<a href="http://www.invisibles.aaf.pl/"><img src="http://img69.imageshack.us/img69/6775/buttonwkr.png" border="0" alt="The Invisibles" title="The Invisibles"></a>Kod:
<a href="http://www.invisibles.aaf.pl/"><img src="http://img90.imageshack.us/img90/6628/2h80ns8.png" border="0" alt="The Invisibles" title="The Invisibles"></a>
avatar
Heartie
Gość

Re: Wymiana

on Pon 28 Sty 2013, 04:43
Proszę o wymianę, oto mój banner :

http://otakufantasie.blogspot.com/

avatar
Heartie
Gość

EDIT

on Pon 28 Sty 2013, 06:21
avatar
FoxyDrea
Gość

Re: Wymiana

on Nie 10 Lut 2013, 08:25

Kod:
<a href="http://www.foxydreams.aaf.pl"><img src="http://i49.tinypic.com/20koitz.png" border="0"></a>


Kod:
<a href="http://www.foxydreams.aaf.pl"><img src="http://i45.tinypic.com/ndv1u9.png" border="0"></a>

Nowa załoga, nowa energia!
>WEJDŹ<
Partner
Liczba Postów : 13

Re: Wymiana

on Pią 29 Lis 2013, 04:22
Black Butler


    Osłonięty wieloma tajemnicami okres epoki wiktoriańskiej to nie tylko barwny czas frywolnych poczynań arystokratycznej klasy wyższej, to nie tylko rewolucja przemysłowa i budzący się sprzeciw robotników. To również ciągnące się pasmo zbrodni doskonałych i kryminalnych zagadek wszech czasów, którym czoło stawia Scotland Yard często bezradnie rozkładając ręce. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.
Kod:
<a href="http://blackbutler.cba.pl/"><img src="http://i.imgur.com/7xnXEDc.jpg" border="0" alt="BlackButler"></a>


Kod:
<a href="http://blackbutler.cba.pl/"><img src="http://i.imgur.com/OThxWXw.jpg" border="0" alt="BlackButler"></a>
Wasz już wstawiony Wink
avatar
Ariyamna
Gość

Re: Wymiana

on Pią 03 Sty 2014, 12:08
Fairy Tail - Rebellion of the Dragons

"Mamy rok X791. Siedem lat temu Smok Apokalipsy - Acnologia zniszczył Wyspę Tenrou... I siedem lat temu przegraliśmy wojnę... Smoki nie znikają bez powodu... I już nikt o tym nie zapomni..."

Część naszych bannerów:

400 x 210

Kod:
[url=http://www.feariteiru.pun.pl][img]http://imageshack.us/a/img43/6475/7s8i.png[/img]
<a href="http://www.feariteiru.pun.pl"><img src="http://imageshack.us/a/img43/6475/7s8i.png" border="0" alt="Fairy Tail - Rebellion of the Dragons"></a>

400x150

Kod:
[url=http://feariteiru.pun.pl/][img]http://imageshack.us/a/img43/9559/3hvj.png[/img][/url]
<a href="http://www.feariteiru.pun.pl"><img src="http://imageshack.us/a/img43/9559/3hvj.png" border="0" alt="Fairy Tail - Rebellion of the Dragons"></a>

350x60

Kod:
[url=http://feariteiru.pun.pl/][img]http://imageshack.us/a/img11/7854/doz3.png[/img][/url]
<a href="http://www.feariteiru.pun.pl"><img src="http://imageshack.us/a/img11/7854/doz3.png" border="0" alt="Fairy Tail - Rebellion of the Dragons"></a>

100x35

Kod:
[url=http://feariteiru.pun.pl/][img]http://imageshack.us/a/img16/5/e7b8.png[/img][/url]
<a href="http://www.feariteiru.pun.pl"><img src="http://imageshack.us/a/img16/5/e7b8.png" border="0" alt="Fairy Tail - Rebellion of the Dragons"></a>

Resztę można znaleźć w tym temacie: Bannery Rebellion of the Dragons
avatar
Psychosis *^*
Gość

Re: Wymiana

on Sro 23 Kwi 2014, 08:42
PROMO PSYCHOSIS

Gra toczy się w czasach obecnych. W małym miasteczku położonym przy tajemniczym wybrzeżu, w latach 60 wybudowany został wielki budynek, w którym mieściła się zwyczajna szkoła. Miasto wtedy tętniło życiem, niestety los sprawił, że dużo osób decydowało się wyjazd do większych miast, w celu rozwijania się na szerszych horyzontach. Szkoła pustoszała, zaczynała niszczeć. Aż pewnego deszczowego dnia zamknięto ją, co sprawiło jeszcze większą emigrację z miasta. Dopiero 20 lat później znalazł się inwestor, który odnowił budynek widząc w nim potencjał. Nikt się nie spodziewał, że budynek zostanie szpitalem psychiatrycznym. W fotelu dyrektora zasiadła Scarlett Mysterious - jedna z lepszych pań doktor, która przyciągnęła również swoją osobą dużo osób z różnorodnymi problemami. Potrafiła pomóc każdemu wraz z innymi bardzo dobrymi lekarzami. Ośrodek szybko zyskał na sławie i cieszył się ogromną renomą. Przyjeżdżają tutaj chorzy z całego świata, aby pod okiem specjalistów dojść do siebie. Rzadko widzi się tu typowych, normalnych mieszczan. Jednak w każdym z nich kryje się jakiś sekret.


Kod:
<a href="http://www.psychosis.wxv.pl/" target="_blank"><img src="http://fotozrzut.pl/zdjecia/9ecb3e4df6.png" / width="205" height="500"></a>


Kod:
<a href="http://www.psychosis.wxv.pl/" target="_blank"><img src="http://fotozrzut.pl/zdjecia/ed77aa3d04.png" width="205" height="500"></a>

POZOSTAŁE BANERKI

Wasz już wstawiony :)Zapraszamy! <3
avatar
Sephiroth
Gość

Rainbow RPG

on Pią 12 Wrz 2014, 23:25


Kod:
<a href="http://rainbow-rpg.aaf.pl/"><img src="http://oi59.tinypic.com/i5yahc.jpg"  border=0 alt="Rainbow RPG"></a>

Wasz awatar jest wklejony. Pozdrawiam, Sephiroth Smile
http://rainbow-rpg.aaf.pl/
Sponsored content

Re: Wymiana

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach