SeiShi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
NPC
Liczba Postów : 699
https://seishipbf.forumpolish.com/t402-karta-postaci-shiyu-kurash

FAQ / Pytania i odpowiedzi Empty FAQ / Pytania i odpowiedzi

Wto 17 Lip 2012, 11:45
Będzie uzupełniane...

1. Jaki rozmiar ma mieć avatar?
Odpowiedź: Można skopiować wielkość od innych userów. Standard to 200x300 - nie może być większy, lecz może mniejszy. Animowane avatary nie powinny mieć więcej niż 150kb.

2. Avatar nie chce mi się wgrać. Co robić?
Odpowiedź: Wrzuć go na hosting obrazów i wklej link w pole "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu".

3. Czy można dodawać w podpisy gify?
Tak, jednak tak jak avatar nie mogą przekraczać 150kb. Jeśli jednak na prawdę chcecie gifa, wsadźcie go w spoiler.

4. Czy przed Wojną magia była dostępna ludziom?
Odpowiedź: Nie. Jednak takie osoby jak np: Kapłani, wiedzieli, że magia istnieje.

5. Czy po śmierci postaci muszę stawać się Aniołem/Upadłym/Demonem?
Odpowiedź: Nie. Jeśli tego tak bardzo nie chcesz możesz zacząć grę od nowa.

6. Czy moja postać może mieszkać w Czarnym Lesie, bądź na Słonecznych Teranach?
Odpowiedź: Oczywiście, zaczynasz skąd chcesz. (Nie licząc zaświatów.)

7. Czy jako Upadły mogę się dostać do Zaświatów?
Odpowiedź: Teoretycznie Upadli nie mają dostępu do Zaświatów. Chyba, że znajdziesz sposób...

8. Mogę zakładać sam tematy?
Odpowiedź: Nie ma problemu. Jednak najpierw trzeba zwrócić się do admina, czy nie ma nic przeciwko.

9. Czym jest NPC?
Odpowiedź: Otóż ten koleś, co udaje wszystkich dookoła to NPC (ang. Non Player Character). Nie dajemy wam całkowitej samowolki. W niektórych przypadkach jak np; rozmowa z kimś kogo tak na prawdę nie ma jako user bądź ze zwykłą sklepikarką, potrzebny jest ktoś kto będzie odpisywał jako ta właśnie osoba. Ale gdy sytuacja nie wymaga odpisu NPC, można samemu opisać dialog. NPC jest kierowany przez adminów.

10. Czym jest MG?
Odpowiedź: Zatrudniony do pracy user, którego zadaniem jest wymyślanie mniejszych zadań userom. Nic mu nie płacimy i płacić nie będziemy... on nam płaci.

11. Czy mogę oceniać karty postaci innych?
Odpowiedź: Nie, jest to stanowczo zabronione. Pisanie w kartach postaci należy tylko i wyłącznie do adminów.

12. Jaki nick mogę mieć?
Odpowiedź: Nick ma być imieniem, nazwiskiem lub ksywką naszej postaci. Zabronione są nazwy typu:  "Kuba1234"

13. Jak wielka jest wyspa?
Odpowiedź: Wielkość miast na mapie SeiShi jest z deczka przesadzona. Miały one tylko przedstawiać gdzie niej-więcej znajduje się dana lokacja. Wokół znajdują się małe wioski oraz osiedla. Całkowita wielkość wyspy to około 675 000 km² (Czyli taka Francja).

14. Ile lat temu miała miejsce Wielka Wojna?
Odpowiedź: Zaczęła się około 3000 lat temu, ale nikt nie zna dokładnej daty.

15. Jak długo trwała Wojna?
Odpowiedź: Około 1000 lat, jednak podobno trwa ona do dzisiaj tyle, że w słabszej wersji.
cdn.

16. Jaka jest populacja na wyspie?
Odpowiedź: Około 50mln. 60% to ludzie, pozostałości to odmieńcy.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach